Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27

17 Kilińskiego, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 50 m²
  • Sypialnie: 1

Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27 znajduje się w miejscowości Szklarska Poręba. Obiekt znajduje się 70 m od Muzeum Mineralogiczne. Rezerwat Krokusy w Górzyńcu znajduje się 4,2 km od apartamentu.

Na powierzchni 50 m² znajduje się jedna sypialnia. W obiekcie mogą nocować cztery osoby. W jednej sypialni przygotowano łóżko podwójne. Apartament ma aneks kuchenny i pralkę. Można też korzystać z prywatnego parkingu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

PKS Szklarska Poręba1,5 km
Kolejka Izerska2,9 km
Wodospad Szklarki4 km
Wodospad Kamieńczyka4,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~455 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • balkon

4 osoby50 m²prywatna łazienka

Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27 - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • polski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27 na mapie: Szklarska Poręba

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27”?

Zameldowanie: od 16:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 10:00.

Czy Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27 oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Gdzie znajduje się Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27?

Obiekt znajduje się w miejscowości Szklarska Poręba.

Jak daleko od obiektu „Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27” znajduje się Szklarska Poręba Górna?

Szklarska Poręba Górna znajduje się 1,8 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27” znajduje się najbliższe lotnisko?

letiště Mnichovo Hradiště znajduje się 48,1 km od obiektu.

Opinie o Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27

Średnia ocena z 18 opinii na Booking.com to 9,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Apart-Invest Mountain Tree Apartament C27. Dodaj swoją na sleephotelsszklarskaporeba.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10