Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba

Hotel

Szklarska Poręba, Polskaul. Górna 19, 58-580

Orientacyjnie za noc dla 2 osób~745 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 4 osób
  • Do 35 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness

Pokoje i ceny

Orientacyjna cena za noc dla 2 osób: ~745 zł

Nie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert. Sam wybór dat nie oznacza rezerwacji.

O hotelu

„Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba” ma 4 gwiazdki i znajduje się w miejscowości Szklarska Poręba. Kryty basen działa przez cały rok, są również spa, sauna i centrum fitness. Jednym z miejsc w okolicy jest Rezerwat Krokusy w Górzyńcu, 15 minut spacerem od zakwaterowania. Zakręt Śmierci (1,6 km) i Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej (1,8 km) również są w pobliżu. Około 120 km od obiektu jest Lotnisko Wrocław. Okolica obiektu pozwala uprawiać narciarstwo i jeździć na rowerze, a obiekt prowadzi wycieczki piesze.

Metraż pokoi i apartamentów to od 22 do 35 m². Wyposażono je w telewizor, klimatyzację i balkon lub taras. We wszystkich pokojach i apartamentach jest prywatna łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Jest tam także aneks kuchenny z lodówką, płytą kuchenną, przyborami kuchennymi i zestawem do parzenia kawy i herbaty. Goście mają w części z nich rozkładaną sofę. W części z nich jest dostępny widok na góry. Ręczniki i pościel także są w każdym z nich.

W obiekcie są bezpłatne Wi-Fi i przechowalnia bagażu. Dostępny jest parking na terenie obiektu oraz możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Na miejscu jest winda.

Do dyspozycji gości oddano restaurację, bar i taras. Gościom serwowane jest śniadanie irlandzkie, angielskie, kontynentalne lub w formie bufetu. Zaplecze obiektu obejmuje wannę z hydromasażem, ogrzewanie, meble ogrodowe, salę zabaw i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Oferta obiektu obejmuje też codzienne sprzątanie, obiady na wynos i masaże. Część pokoi to pokoje rodzinne.

Odległości do wybranych miejsc

Zakręt Śmierci1,6 km
Park Dinozaurów1,7 km
Kolejka Izerska1,7 km
Muzeum Mineralogiczne2,9 km w linii prostej

Odległości są przybliżone. Trasa dojścia lub dojazdu może być dłuższa.

Czy ten hotel odpowiada Twoim potrzebom?

Pokoje

Porównaj pokoje

Porównaj wielkość i wyposażenie konkretnych pokoi. Nazwa prowadzi do szczegółów wybranego wariantu.

Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżka
Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry222 m²duże łóżko (typu king-size)
Pokój dwuosobowy222 m²duże łóżko (typu king-size)
Pokój Czteroosobowy428 m²rozkładana sofa, duże łóżko (typu king-size)
Pokój czteroosobowy z widokiem na góry428 m²rozkładana sofa, duże łóżko (typu king-size)
Apartament433 m²duże łóżko (typu king-size)
Pokaż więcej (1)Pokaż mniej
Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżka
Apartament z widokiem na góry435 m²duże łóżko (typu king-size)
Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Wybierz udogodnienia
Więcej wymagań

Jeśli wybierzesz kilka cech pokoju, poszukamy ich w tym samym pokoju lub apartamencie.

Zaznacz, czego potrzebujesz podczas pobytu, a uporządkujemy pokoje w hotelu Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba według dopasowania. Cenę i dostępność sprawdzisz po wybraniu dat. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Wspólne wyposażenie

  • Kuchnia lub aneks
  • Balkon lub taras
  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • suszarka do włosów
  • lodówka

Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

▾

Pokój dwuosobowy

▾

Pokój Czteroosobowy

▾

Pokój czteroosobowy z widokiem na góry

▾

Apartament

▾

Apartament z widokiem na góry

▾

Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • kryty basen
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • restauracja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Samochód można zaparkować na terenie obiektu.

Opłaty i depozyt

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 500 PLN. Pobranie: karta kredytowa; przy zameldowaniu. Zwrot: karta kredytowa; 7 dni po wymeldowaniu.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0-4 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Informacja obiektu - język oryginału

W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Języki
  • angielski
  • polski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Lokalizacja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od obiektu „Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba” znajduje się stacja kolejowa „Szklarska Poręba Górna”?

Stacja kolejowa „Szklarska Poręba Górna” znajduje się 1,3 km w linii prostej od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba” znajduje się lotnisko „Letiště Hodkovice”?

Letiště Hodkovice znajduje się 37,8 km w linii prostej od obiektu.

Opinie gości

Średnia ocena z 969 opinii gości to 8,6/10 . Przeczytaj opinie o hotelu Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba lub dodaj własną.

Nataliia07 - 2025
8/10
★★★★☆

Mieliśmy pecha, bo utknęliśmy w korku na ponad 5 godzin z powodu utrudnień na drodze, przez co do obiektu dotarliśmy już po godzinie kolacji. Mimo to śniadanie w formie bufetu, strefa spa wliczona w cenę pobytu, ładny widok na góry oraz czysty i wygodny pokój pozostawiły bardzo dobre wrażenie.

ℹ) Opinie gości Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba nie stanowią oceny serwisu sleephotelsszklarskaporeba.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba - porównanie cen

Porównujemy cenę tego obiektu z obiektami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa obiektów jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: obiekty 4★ lub o podobnym standardzie

Ten obiekt
~745 zł
Typowa cena
~401 zł

Drożej niż 9 na 10 obiektów 4★ lub o podobnym standardzie w tym mieście.

Porównane obiekty 4★ lub o podobnym standardzie: 326

Ten sam standard i wyposażenie

Ten obiekt
~745 zł
Typowa cena
~425 zł

Ten obiekt jest o 75% droższy niż typowa cena tej grupy.

Obiekty 4★ lub o podobnym standardzie ze śniadaniem i dla gości ze zwierzętami: 9

Za podobną cenę

~633 zł – ~856 zł

  • Porównane obiekty 25
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt 9
  • Z basenem 15
  • Ze śniadaniem 3

Najwyżej oceniany w tej cenie

Kras Resort Apartament 110 z prywatnym jacuzzi i widokiem na góry

9,8/10 ~812 zł

Ceny za noc dla 2 dorosłych są orientacyjne. Sprawdź cenę w swoim terminie. Uwzględniamy oficjalne gwiazdki hoteli i szacowany standard noclegów.
Więcej o porównaniu

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty. Standard obejmuje oficjalne gwiazdki hoteli (★) i szacowany standard innych obiektów (●). Nie wszystkie obiekty w grupie mają oficjalną kategorię hotelową.