Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT

Górna 33B/107, 58-580 Sklářská Poruba, Polsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 45 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Ubytování Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT má stránku, na které je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. Ubytování leží 2,37 km od centra. V ubytování hosté najdou klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a bazén.

Obytná plocha činí 45 m². Ubytování zahrnuje jednu ložnici. Celkem se zde mohou ubytovat až čtyři osoby. V ložnici stojí velká manželská postel (velikosti King). Ubytování zahrnuje kuchyňský kout a pračku. Součástí nabídky jsou vyhřívaný bazén, bazén a sauna.

Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT je apartmán nacházející se ve městě Sklářská Poruba.

Při pobytu se dá jezdit na kole nebo vyrazit na pěší túru. Vzdálenost od apartmánu k místu Dinopark je 1,3 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Dinopark1,3 km
  • Zatáčka2,8 km
  • Železniční stanice Szklarska Poręba3,1 km
  • Letiště Mikuláše Koperníka – Vratislav119 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • terasa

4 osoby45 m²vlastní koupelna

Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 PLN.

Způsob platby kauce: card.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • anglicky
  • polsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT na mapě: Sklářská Poruba

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT?

Ubytování se nachází ve městě Sklářská Poruba.

Recenze ubytování Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT

Průměrné hodnocení z 6 recenzí na Booking.com je 10/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Luksusowy Apartament Cudny Widok z Sauną - KRAS RESORT zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsszklarskaporeba.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10