DCS Polana Jakuszycka

Jakuszyce 8, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

  • Do 6 osób
  • Do 52 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Basen

Goście obiektu DCS Polana Jakuszycka w miejscowości Szklarska Poręba mają do dyspozycji centrum fitness, bezpłatne Wi-Fi oraz parking. Muzeum Mineralogiczne leży 6,4 km od kompleksu wypoczynkowego. Odległość do PP Anenské údolí wynosi 5,2 km.

W obiekcie DCS Polana Jakuszycka można wybrać opcję dla maksymalnie sześciu osób. Dostępne opcje mają powierzchnię do 52 m². Jedna opcja ma do dwóch sypialni. Niektóre pokoje mają prywatną łazienkę i prysznic bezprogowy. Goście obiektu mogą korzystać z podgrzewanego basenu, basenu i centrum spa. Podczas pobytu można wybrać się na pieszą wycieczkę albo zagrać w tenisa stołowego lub tenisa.

Odległości do wybranych miejsc

Wodospad Szklarki6,6 km
Wodospad Kamieńczyka6,6 km
PKS Szklarska Poręba7,4 km
Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej KPN5,9 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~451 zł

Wybór pokoi

Pokój Trzyosobowy typu Basic

  • prywatna łazienka
  • widok na góry
  • zestaw do kawy i herbaty

3 osoby24 m²prywatna łazienka

DCS Polana Jakuszycka - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • basen
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • restauracja
  • centrum spa i wellness
  • centrum fitness

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

The pool are closed on from 27/10/2025 to 07/11/2025.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • polski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

DCS Polana Jakuszycka na mapie: Szklarska Poręba

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „DCS Polana Jakuszycka”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czy DCS Polana Jakuszycka oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „DCS Polana Jakuszycka” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy DCS Polana Jakuszycka ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy DCS Polana Jakuszycka oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „DCS Polana Jakuszycka”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Jak daleko od obiektu „DCS Polana Jakuszycka” znajduje się Polana Jakuszycka?

Polana Jakuszycka znajduje się 630 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „DCS Polana Jakuszycka” znajduje się najbliższe lotnisko?

letiště Mnichovo Hradiště znajduje się 43,4 km od obiektu.

Opinie o DCS Polana Jakuszycka

Średnia ocena z 898 opinii na Booking.com to 9,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Clovicek 02 - 2026
10/10

To był dla nas doskonały wybór na narciarstwo biegowe. W cenie rezerwacji mieliśmy wliczone śniadanie wysokiej jakości, a na miejscu czekał basen, tenis stołowy i sauna - wszystko bardzo nowoczesne. Dodatkowym atutem było to, że pociąg zatrzymuje się tuż przy hotelu, a przy narciarstwie biegowym można korzystać z opcji Ski in/Ski Out.

ℹ) Opinie gości DCS Polana Jakuszycka nie stanowią oceny serwisu sleephotelsszklarskaporeba.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10