Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2

Górna 19B 3, 58-580 Sklářská Poruba, Polsko

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 70 m²
  • Ložnice: 2

V průběhu pobytu mohou hosté vyrazit na pěší túru nebo jezdit na kole. Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2 je apartmán ve městě Sklářská Poruba. Ubytování se nachází 1,9 km od Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej. Rezerwat Krokusy w Górzyńcu leží 1,3 km od apartmánu.

Interiér má 70 m². Interiér zahrnuje dvě ložnice. Ubytování je určené nejvýše pro šest osob. V ložnicích jsou k dispozici samostatná postel a manželská postel. V ubytování jsou k dispozici kuchyňský kout a pračka. Zázemí zahrnuje parkoviště, terasu a venkovní dětské hřiště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Zatáčka1,8 km
Dinopark1,9 km
Železniční stanice Szklarska Poręba2,1 km
Letiště Mikuláše Koperníka – Vratislav119 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • terasa

6 osob70 m²vlastní koupelna

Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 400.00 PLN.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • anglicky
  • polsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2 na mapě: Sklářská Poruba

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 23:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je u objektu „Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2 určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2 vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2?

Ubytování se nachází ve městě Sklářská Poruba.

Jak daleko je Szklarska Poręba Górna od ubytování „Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2“?

Szklarska Poręba Górna se nachází 1,4 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2“ nejbližší letiště?

letiště Mnichovo Hradiště se nachází 50 km od ubytování.

Recenze ubytování Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2

Průměrné hodnocení z 7 recenzí na Booking.com je 9,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Apartament z widokiem na góry - Mondi Kai III, ogromny 70m2 zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsszklarskaporeba.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10